Co pomáhá na rychlý růst vlasů

Rubrika: Vlasy Komentáře: 0 Zhlédnutí: 96

Pokud chcete, aby vám rostly vlasy rychleji, či chcete podpořit růst nových vlasů, pak pijte zelený čaj a přečtěte si náš návod.

5 věcí, co pomáhá na rychlý růst vlasů

Přinášíme vám pár tipů, co pomáhá na rychlý růst vlasů:

  1. Dopřejte svým vlasům vitamíny

Jednou z věcí, co pomáhá na růst vlasů, je konzumace sedmi vitamínů. Jsou nezbytné pro krásné vlasy. Jedná se o vitaminy skupiny B, vitaminy B3, B12, C, E a Biotin. Ujistěte se také, že máte dostatek železa, selenu a zinku.

  1. Zvyšte příjem bílkovin

Druhou radou, co pomáhá na růst vlasů, je zvýšení příjmu bílkovin. Proteiny jsou základním stavebním kamenem pro růst nových vlasů. Při nedostatku bílkovin naopak vlasy slábnou a vypadávají. Získáte je z masa, ryb, vajec, ořechů i fazolí.

  1. Vtírejte si do vlasů olej

Růst vlasů pomáhá stimulovat vtírání oleje. Odstraní špínu a nečistoty, dodá vlasům vlhkost a posílí je. Použít můžete kokosový olej, ricinový olej, mandlový olej, také rybí tuk, Tea Tree oil, arganový olej a mnoho dalších.

  1. Používejte masky na vlasy

Jedním z důvodů, proč vám nerostou správně vlasy, jejich poškození z nadměrného používání stylingových přípravků. Masky na vlasy pomohou opravit všechny škody, které vlasům znemožňují růst. Vyzkoušet můžete nejen kupované, ale také domácí masky na vlasy.

Jak poznáš, že nejsou vlasy v pořádku

Poznat, že vlasy nejsou v pořádku a vybrat co pomáhá na rychlý růst vlasů, lze velmi snadno. Vlasy vypadávají víc než jindy, trápí vás roztřepené konečky a vlasy nemají svůj přirozený lesk. Jste-li ve stresu, je potřeba nezapomínat na vitamíny a minerály více, než jindy. Vitamíny na vlasy jsou snadno dostupné v drogeriích i lékárnách.

A co pomáhá na růst vlasů nejlépe? Vyzkoušet můžete jak komplexní výživu, tak jednotlivé vitamíny a minerály, například křemík, selen, vitamíny skupiny B, Biotin, ale také přípravky s keratinem.

Komentář

Zanechte svůj komentář

Top