Obličej  Zde je 1528 produktů.

Obličej si zaslouží kvalitní péči. Celý den naše pokožka zachytává nečistoty, prach, používáme na ni líčidla. V nabídce najdete čistící micelární vody, tonika, odličovače, denní i noční krém. Součástí některých krémů je kyselina hyaluronová na obličej. U nás pořídíte vše na péči o pleť, vousy, obličej i dekolt, zuby, řasy a obočí. Kvalitní výrob...
Obličej si zaslouží kvalitní péči. Celý den naše pokožka zachytává nečistoty, prach, používáme na ni líčidla. V nabídce najdete čistící micelární vody, tonika, odličovače, denní i noční krém. Součástí některých krémů je kyselina hyaluronová na obličej. U nás pořídíte vše na péči o pleť, vousy, obličej i dekolt, zuby, řasy a obočí. Kvalitní výrobky jsou šetrné k vám i k životnímu prostředí. Vyberte si kosmetiku za výhodnou cenu.
více

Podkategorie

Tělová kosmetika
Tělová kosmetika zahrnuje nejrůznější peeling, tělová mléka, deodoranty, sprchové gely, přípravky na celulitidu a strie a také tělové balzámy a mnoho dalších přípravků pro pravidelnou péči o tělo. Dopřejte si kvalitní kosmetiku za výhodné ceny. V nabídce najdete značky jako Nivea, Lancome, Dermacol, Juvena, Bioderma a mnoho dalších značek. Kvalitní produkty zakoupíte za jedinečné ceny.
Péče o pleť
Péče o pleť je důležité a to nejen to, co si na ni dáte, ale také co pro ni děláte. Díky přípravkům z naší nabídky budete mít pleť krásnou, zdravou a bez vrásek. Pravidelná péče o pleť je velice důležitá. Kvalitní krém na obličej a micelární voda nebo sérum s kyselinou hyaluronovou a mnoho dalších produktů najdete u nás. Každý typ pleti vyžaduje jinou péči, proto si vybírejte přípravky pro konkrétní typy pleti. U nás najdete produkty na suchou, mastnou, smíšenou i normální pleť.
Péče o zuby
Péče o zuby vám zajistí jejich dobrý zdravotní stav i krásný bílý vzhled. Nabízíme přípravky jako jsou bělící zubní pasta, ústní voda, škrabky na jazyk, přípravky na péči o rovnátka, vše pro čištění zubů. Dopřejte si kvalitní péči pro váš chrup. Jedině tak docílíte zářivého úsměvu a zuby bez kazů. Prevence je velmi důležitá, proto ji nepodceňujte ani u malých dětí, které mají první zoubky. U nás pořídíte také kvalitní zubní a mezizubní kartáčky pro děti i dospělé. 
Péče o oči
Péče o oči pomůže zmírnit tvorbu vrásek okolo očí. Vrásky prozradí váš věk nejvíce. Citlivé oční okolí stačí pravidelně ošetřovat některým z přípravků z naší nabídky a výsledek se dostaví. Krém na vrásky kolem očí obsahuje složky, které působí blahodárně na pokožku, zmírňují tvorbu vrásek a celkově zlepší stav pleti okolo očí. Pravidelná péče je krokem k mladistvému vzhledu. U nás najdete širokou nabídku přípravku pro péči o oči a oční okolí za skvělé ceny.
Péče o rty
Péče o rty je důležitá nejen v létě, ale i v zimě, kdy naše rty trpí přechodem z tepla do zimy a naopak. Popraskané rty působí nevábně, také se může jednat o bolestivou záležitost. Vyřeší to pečující balzám na rty obohacený o vitamíny, které rty vyživí a hydratují. Pořiďte si některý z balzámů z naší nabídky. Nabízíme různé příchutě, klasické tyčinky i balzámy v podobě krémů. Bohatá nabídka uspokojí i tu nejnáročnější poptávku. Eos balzám na rty je vhodný pro děti i dospělé. Vybírat můžete i další značky, například Lavera či Dermacol.
Péče o krk a dekolt
Krk a dekolt vyžadují stejnou péči jako obličej, nicméně na ně ženy často zapomínají. Kůže na krku je mnohem tenčí než na obličeji a proto je potřeba o ni náležitě pečovat. Pomocí vyhlazující péče a remodelačního krému dosáhnete krásného krku bez větší námahy. Zejména krk umí prozradit o vašem věku více, než si myslíte. Věnujte mu pravidelnou péči a pořiďte si kvalitní přípravky z naší nabídky.
Péče o řasy a obočí
Péče o řasy a obočí je neméně důležitá. Trendem jsou výživná séra, která obsahují důležité složky jako jsou vitamíny a živiny, které zajistí bohaté řasy a krásné obočí. Sada na barvení obočí, tužka pro perfektní vzhled nebo přípravky na růst řas a obočí u nás pořídíte za skvělé ceny. Mít dokonale upravené obočí je základ. Právě obočí dotváří celkový vzhled obličeje. Dlouhé řasy upoutají pozornost. Buďte krásná s naší kosmetikou.
Péče o vousy
Péče o vousy je velmi důležitá. Nechat si narůst vousy není uměním, uměním je se o ně správně starat. Chcete-li mít krásné vousy a na první pohled opečovávané, pak si pořiďte kvalitní přípravky z naší nabídky. U nás najdete ošetřující oleje na vousy, které obsahují arganový olej a další pečující složky. Oleje vousy a knír přirozeně zjemní, díky tomu se s nimi lépe pracuje a snadno je upravíte. Zároveň hydratují pokožku pod vousy a zmírňují tak její svědění. Skvělou službu prokáží také balzámy a kondicionéry. Správný tvar pomohou udržet vosky na vousy. Vybírat můžete z mnoha známých značek. I muži si mohou dopřát luxusní pečující kosmetiku za výhodné ceny.
na stránku
Ukázat 1 - 21 z 1528 položek

Top